KİRALİK VİLLA

Konum

Giriş

Çıkış

Misafirler

Yetişkinler 13 ve üzeri yaştakiler
2
Çocuklar 13 ve üzeri yaştakiler
0
Bebekler 13 ve üzeri yaştakiler
0
Seyahatinizde size hayvan eşlik ediyorsa mutlaka ev sahibinize bildirin.
Tatil Villacısı / Kiralama Koşulları

Kiralama Koşulları

Kiralama Koşulları

Villa, apart, Yazlıklarımıza web sayfamızda bulunan rezervasyon formu, SMS, telefon yolu ile veya elektronik posta yolu ile ön rezervasyon yapılabilmektedir. Tatil villacısı kiralama şartları kiralamak istediğiniz villa, apart, yazlığımızı kiralayacağınız tarihleri belirtip, sizden gerekli rezervasyon bilgilerini alarak ön rezervasyon işleminiz yapılacaktır. Ön rezervasyon sonrasında Tatil villacısı villa, apart, yazlık için toplam tutarın %20 ile %35 ´ini kapora ön ödeme olarak talep etmektedir. Ön ödeme kapora 1 (bir) iş günü (24 saat) içinde ödendiği takdirde villa, apart veya yazlığınız adınıza rezerve edilerek bekletilir. Ödemeni gereken ön ödeme kapora tutarı ve banka hesap numaramız elektronik posta yolu ile ve ya SMS yolu ile tarafınıza bildirilecektir. Ön ödeme kapora 1 iş günü içinde Havale,Eft ve kredi kartı ile ödeme yapılabilecektir. Ön ödeme kapora alındığında en geç 1 iş günü içinde tarafınıza yazılı olarak rezervasyon onayı ve ödeme detayları gönderilecektir. Ön ödeme kaporanın belirtilen süre içerisinde yatırılmaması durumunda Tatil villacısı firması müşteriye bilgi vermeden ön rezervasyonu iptal etme ve yerine başka rezervasyon alma hakkını kullanabilecektir.
 
Rezervasyon ve ödeme onayından sonra kalan ödemeyi giriş günü villa, apart, yazlığınızı sözleşme ile teslim aldıktan sonra ilgili kişi/görevliye nakit olarak ödenir. Tatil evinize giriste sizlerden ilanda belirtilen miktarda hasar depozitosu alinacaktir. Bu ücret çikis yapacaginiz saatten 10 dakika önce yapilacak olan genel kontrolde herhangi bir aksaklik veya hasar olmamasi durumunda tarafiniza iade edilir.
 
Yukarıdaki sebeplerden oluşabilecek mağduriyetlerin önlene bilmesi için bu tutarların tatil evinize giriş günü nakit olarak yanınızda hazır bulunmasını önemle hatırlatır rica ederiz.   
 
Villaya, Aparta, Yazlığa Giriş/Çıkış
 
Rezervasyon giriş günü kiralanan villa, apart, yazlığa giriş saati en erken 16:00 ve En geç 22:00´dır.Müşteri belirtilen saatler dışında giriş yapmak için önceden bilgi vermeli yaklaşık giriş saatini bildirmeli ve onay almalıdır. Müşteri giriş saatini bildirmeden onay almadan belirtilen saatler dışında villa, apart, yazlığa giriş yapamaz. Belirtilen saatlerde müşteri gelmez ise giriş saatlerine uyulmadığı takdirde bir gün sonra sabah Tatil villacısı firmasının mesai başlangıcında (09:00) giriş yapabilir. Müşterinin belirtilen saatten önce veya belirtilen saatten sonra gelmesi durumunda villa, apart, yazlığa giriş yapamamasından kaynaklanan sorunlardan, gece konaklamasından, konaklama yeri bulamamasından vs. problemlerden Tatil villacısı firması kesinlikle sorumlu tutulamaz. Müşterinin geceyi geçireceği yeri kendi bulması ve konaklama ücretini kendi ödemesi gerekmektedir. Tatil villacısı firması bu durumlardan kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 
Rezervasyon sonunda çıkış saati tüm bölgelerimizde en geç sabah saat 10:00 dır. Tatil planlarında her iki tarafında mağdur olmaması için bu saatlere uyulmasını önemle hatırlatırız. Erken çıkış yapılmak istenmesi durumunda tarafımıza 24 saat önceden bilgi verilmesi gerekmektedir. Yoğunluk nedeni ile ile villa, apart, yazlıklardan kontrolü yapılmadan müşterinin çıkış yapması durumunda hasar depozitosu müşterinin bildireceği bir banka hesabına gönderilecektir. Müşterinin kendi isteği ile villa, apart, yazlıkdan erken terk etmesi  durumunda konaklama  ücret iadesi yapılmayacaktır.
 
Villa, Apart, Yazlık Kişi Sayısı Kapasite
 
Villa, apart ve yazlıklarımızda web sayfamızda belirtilen kapasitenin üzerinde ya da rezervasyon aşamasında belirtilen kişi sayısının üzerinde misafir kesinlikle kabul edilmemektedir. Bu kapasiteye çocuklar ve bebekler dahildir. Rezervasyon kesinleştikten sonra müşteri tarafından kişi sayısında bir değişiklik yapılmak istenirse tatilvillacisi ´na yazılı olarak başvurulacak ve villa, apart, yazlığın kapasite durumuna göre tatil villacısı uygun görüldüğü taktirde bu değişiklik onaylanacaktır. Kişi sayısı konaklama kapasitesini aşması durumunda müşteriden ilave ücret talep edilecektir. Kiralanan villa, apart, yazlığa giriş yapıldıktan sonra rezervasyon listesinde belirtilen misafirler haricinde konaklaması kesinlikle yasaktır. Belirtilen misafirler dışında konaklayan kişiler tespit edildiği durumlarda Tatil villacısı firması misafirlerin villa, daire, yazlığı terk etmesini isteme, rezervasyonu  tamamen iptal etme ve ya kiralama döneminin sona ermesini beklemeden villa, apart, yazlığın tamamen boşaltılmasını talep etme, ücretin tamamını ve ekstra ücret talep hakkına sahiptir. Villa apart, yazlığın kiralanması sırasında müşteri beyanı doğrultusunda işlem yapılmakta olup müşteri vermiş olduğu bilgileri doğru ve eksiksiz olduğunu beyan eder bu hususta doğacak tüm sorumlulukları kabul eder.
 
Villa, Apart, Yazlık Temizlik Bakım ve Ekstra Ücretler
 
Günlük, Haftalık, Aylık  villa, apart, yazlık kiralama fiyatlarına giriş temizliği dahildir. 14 Gün ve üzeri konaklamalarda haftalık temizlik havlu/çarşaf vb. değişimi fiyatlara dahildir. Bunun haricinde talep edilecek her türlü temizlik ve havlu/çarşaf vs. değişimi ekstra ücrete tabidir. Her gün sabah erken saatlerde havuz ve bahçe bakımları yapılmakta olup kiralama sürecinde villa, apart, yazlıklarda her hangi bir teknik sorun yaşanırsa tatil villacısı ekibi tarafından giderilecektir. Bu villa, apart, yazlıkların havuz, bahçe ve diğer ekipmanların bakım onarım yapılabilmesi için görevli ilgili personelin villa, apart, yazlığın bahçesine ya da içine girmesi gerekmektedir. Bu hizmetlerin aksamadan giderilebilmesi için müşteri görevli personelin gerekli durumlarda tatil evine girmesine müsade etmelidir. Web sitemizde yer alan ilanlarımızın detay kısmında aksi belirtilmediği takdirde villa, apart, yazlıklarda elektrik, su, tüp gaz, havuz aydınlatması, internet bağlantısı ve klima kullanımı fiyatlara dahildir. Havuz aydınlatması, klima ve internet bağlantısı her villa, apart ve yazlıklarımızda standart olarak mevcut olmayabilir. Bu nedenle kiraladığınız villa, apart, yazlığın özelliklerini ilan detayları sayfamızdan dikkatle incelemenizi tavsiye etmekteyiz.
 
Evcil Hayvan
 
Web sayfamızda belirtilen evcil hayvan izinli villa, apart ve yazlıklarımız haricinde kesinlikle evcil hayvan kabul edilmemektedir.
 
Önemli Not: Tüm villa, apart ve yazlıklarımızın tamamında kapalı alanlarında sigara kesinlikle içilmemektedir.
 
Fiyat ve Ödeme
 
Web sayfamızda belirtilen villa,apart ve yazlıklarda kiralama ücretleri günlük, haftalık, aylık olarak belirtilmiştir. Ön ödeme kapora banka hesaplarımıza havale, eft ve kredi kartı ödeme yöntemi ile yapılabilmektedir.
 
Rezervasyon Ödeme İptal ve İade Şartları
 
Hesabımıza yatırılan villa, apart, yazlık ön ödeme tutarı (Eft,Havale,Kredi Kartı Mail Order) ile ödeme yaptığınız andan itibaren villa,apart,yazlığınıza giriş tarihinize 60 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde ön ödeme tutarının tamamı yanacaktır. Çünkü bu ödemenin tamamı villa,apart,yazlık sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır. Geriye kalan tutar villaya,aparta,yazlığa girişte giriş günü peşin olarak ödemeniz gerekmektedir.
 
Misafir tatil başlamadan tatil programını iptal edebilir. Misafir iptal bildirisini Tatil villacısı na yazılı olarak yapmak zorundadır. Yazılı yapılmayan bildirimler kabul edilemez. İptal durumunda Tatil villacısı´ nin tatil ile ilgili olarak aldığı önlemlerin ve masrafların karşılanması için tatil anlaşmasında belirtilen hizmetlerin toplam bedelleri üzerinden belirli yüzdelerini alacaktır. Bu miktarlar aşağıdaki şekilde tespit edilmiştir.