KİRALİK VİLLA

Konum

Giriş

Çıkış

Misafirler

Yetişkinler 13 ve üzeri yaştakiler
2
Çocuklar 13 ve üzeri yaştakiler
0
Bebekler 13 ve üzeri yaştakiler
0
Seyahatinizde size hayvan eşlik ediyorsa mutlaka ev sahibinize bildirin.
Tatil Villacısı / İptal ve İade Koşulları

İptal ve İade Koşulları

* İptal Koşulları

Müşteri tarafından İPTAL Talebi olması durumunda;
1 ) Rezervasyon için gönderilen kapora ön ödeme´nin iadesi yoktur.
 
2 ) Tatil başlangıcından önceki 60. güne kadar olursa müşteri toplam tatil tutarının %35´ini.

3 ) Tatil başlangıcından önceki 59. ve 30. günler içinde olursa müşteri toplam tatil bedelinin %50´sini.
 
4 ) Tatil başlangıcından önceki 29. Gün ile tatil başlangıcı olan gün arasında olursa veya müşteri hiç gelmezse, müşteri tatil tutarının %100´ünü TATİL VİLLACISI ’naödemek zorundadır.
 
Müşterinin kendi isteği doğrultusunda villa, apart, yazlığın ön ödeme tutarının üzerinde bir tutarın  TATİL VİLLACISI ‘na ödemesi durumunda (Eft, Havale, Peşin, Kredi Kartı) ödeme yaptığı andan itibaren villa, apart, yazlığa girişe 60 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde sözleşme tutarının %35 (OtuzBeş´i) yanacaktır. Geri kalan tutar bildireceği hesaba iade edilecektir. İade masrafları da bu para içinden kesilecektir. Çünkü sözleşme bedelinin %35´i villa, apart, yazlık sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır.


TATİL VİLLACISI tarafından İPTAL Talebi olması durumunda;
Herhangi bir nedenle villa, apart, yazlık rezervasyonunun TATİL VİLLACISI firması tarafından iptal edilmesi durumunda bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait eş değer bir villa, apart, yazlık var ise müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması halinde alınan ücret iade edilecektir.
 
İptal / İade Talebi;  
info@tatilvillacisi.com mail adresine gönderilecek mail ile talep edilebilir, bunun dışında SMS, Telefon veya Whatsapp talepleri dikkate alınmayacaktır. 

* Rezervasyon Tarih Değişikliği
 
Web sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyonlarda değişiklik yapma hakkınız bulunmaktadır.

Bu değişiklikler için aşağıda belirtilen kurallara uyma zorunluluğu vardır.

Rezervasyon Tarih Değişikliği 
info@tatilvillacisi.com mail adresine gönderilecek mail ile talep edilebilir, bunun dışında SMS, Telefon veya Whatsapp talepleri dikkate alınmayacaktır.
 
  Bu kurallar;
 
1 ) Rezervasyon tarihinizi tatil evine giriş tarihinizden önceki 45 gün içerisinde yapabilirsiniz. 45 Günden az bir süre kalmış ise tarih değişikliği yapmanız mümkün değildir. Bunun sebebi ise sizin için ayrılmış olan tarihin 45 günden az bir süre kaldığından başka bir misafire kiralanma ihtimali çok az olmasıdır.


2) Değişiklik sadece rezervasyon yapılan villa için geçerlidir.

3 ) Değişikliklerden dolayı periyodik çıkan fiyat farkı ve ön ödeme tutarının değişmesi halinde müşteri ödemeyi kabul eder.

4 ) Rezervasyon değişiklik işlemi ev sahibinin de onay(muvafakat) vermesi ile gerçekleşmektedir.
 
5 ) Rezervasyon sırasında var ise kullanılan indirim ve promosyonlar iptal olur. Değişiklik olması halinde indirim ve promosyonlar kullanılamaz.
 
6 ) Mücbir sebepten ( 1. Dereceye kadar ölüm, salgın hastalık nedeniyle karantinada olunması, devlet kısıtlaması, tutukluluk, doğal afet) dolayı Müşteri kiralama yaptığı tarihlerde gelemez ise; ortaya çıkan mücbir sebebin belgelenmesi durumunda, TATİL VİLLACISI, villa sahibinin onayını almak kaydı ile tarih değişikliği yapabilmektedir.

7) Tarih değişikliği talep ettiğinizde, yukarıdaki koşulların taşınması kaydı ile 250 TL (KDV Dahil) hizmet bedeli banka hesaplarına yatırılıp dekontun satış temsilcisi ile paylaşılması sonrasında TARİH DEĞİŞİKLİĞİ işleminiz yapılmaktadır.