KİRALİK VİLLA

Konum

Giriş

Çıkış

Misafirler

Yetişkinler 13 ve üzeri yaştakiler
2
Çocuklar 13 ve üzeri yaştakiler
0
Bebekler 13 ve üzeri yaştakiler
0
Seyahatinizde size hayvan eşlik ediyorsa mutlaka ev sahibinize bildirin.

Çocuk Havuzlu Villalar

Tatil evleri

Kiralık çocuk havuzlu villalar tüm ailenizle birlikte güvenli ve keyifli bir tatil geçirmeniz için özel olarak hazırlanmıştır. Eğer yetişkin havuzuna girecek yaşta olmayan veya yüzme bilmeyen küçük çocuğunuz varsa kiralık çocuk havuzlu villalar tam size göre.

Ailece tatile gitmeye karar verdiğimizde en büyük endişemiz çocuklarımızın denize veya havuza girmesi halinde başlarına kötü bir şey gelme ihtimalidir. Her ne kadar can simidi gibi ürünlerle çocuklarımızın güvenliğini sağlamaya çalışsak ta bu çocuğun yüzme öğrenme ihtimalini ortadan kaldırır. Ayrıca bazı çocuklar can simidi ile de olsa deniz veya yetişkin havuzuna girmek istemezler. Bu durumda ya çocuğunuzu deniz veya havuza sokmamak yada çocuk havuzu olan bir yerde tatil yapmak zorundasınız.

Çocuk Havuzlu Villa Tatili

Villalarımızda çocuk havuzu olsa da hastalık riski yüksek olduğundan güvenli değildir. Çocuk havuzuna giren çocuğunuzun onlarca çocuk içinde havuzda eğlenmesi de oldukça zordur. Hele ki küçük yaşta yüzme öğrenmesini istiyorsanız, bir sürü çocuğun olduğu bir havuzda bunu yapması da mümkün olmayacaktır.

Küçük çocuklarının güvenliğinden endişe eden anne babalar için havuzlu villalarımızın büyük kısmında çocuk havuzu da bulunmaktadır. Bu sayede siz villanızda yetişkin havuzunu kullanırken, hem hijyenik hem de güvenli bir şekilde çocuğunuz kendi havuzunda suyla oynamanın keyfini çıkaracaktır. Çocuklara uygun büyüklük ve derinlikte inşa edilen havuzlarda çocuğunuz istediği kadar kalabilir. Süre sınırlaması olmadan, mikrop kapma riski bulunmadan kullanılabilen çocuk havuzları sayesinde gönül rahatlığı ile çocuklarınızla birlikte tatile çıkabilirsiniz. Çocuk havuzunda suya alışan ve sudan korkmamayı öğrenen çocuğunuza yüzmeyi öğretebilir, sadece ona özel bir havuzda çok daha kolay suya adapte olmasını sağlayabilirsiniz.

Kiralık çocuk havuzlu villalar kataloğumuz içinden dilediğiniz kadar yatak odası bulunan, aradığınız konfora sahip, tüm ihtiyaçlarınızın bulunduğu, temiz ve hijyenik havuzu olanlardan birini seçmeniz yeterli. Kiralık çocuk havuzlu villalar içerisinde ayrıca çocuklar için özel yatak odası ve tuvalet te bulunur. Kendine özel bir havuzda gün boyu eğlenen ve enerjisini atan çocuğunuzun huzurlu bir şekilde uyuduğunu görmenin sizleri ne kadar mutlu edeceğini biliyoruz.