KİRALİK VİLLA

Konum

Giriş

Çıkış

Misafirler

Yetişkinler 13 ve üzeri yaştakiler
2
Çocuklar 13 ve üzeri yaştakiler
0
Bebekler 13 ve üzeri yaştakiler
0
Seyahatinizde size hayvan eşlik ediyorsa mutlaka ev sahibinize bildirin.

Isıtmalı Havuzlu Villalar

Tatil evleri

Kiralık, ısıtmalı havuzlu villalar hakkında bir araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Eğer kiralık, ısıtmalı havuzlu villalar konusunda gerek seçim gerekse fiyat bakımından karar veremiyorsanız, siz bize bütçenizi ve istediğiniz villanın özelliklerini söyleyin, gerisini bize bırakın.

Kış mevsiminde otellerin bir kısmı faaliyet göstermezler. Açık olanlar ise sadece şehir merkezinde bulunan, denize uzak ve havuzu olmayan otellerdir. Turistik bölgelerde bulunan otellerin bir kısmı açık olsa bile, otelin çoğu boş olduğundan hizmet ve servis kalitesi sınırlıdır. Kaldı ki bazı insanlar otelden kalmaktan hoşlanmaz, ev ortamını tercih ederler. Ki bizce de bu en doğrusudur. Canınızın istediğini kendinizin pişirip yiyebileceği, kat görevlisi tarafından uyandırılmadan dilediğiniz saate kadar uyuyabileceğiniz, sadece size özel bir havuzda ve hijyenik koşullarda, sıcacık suyun içinde rahatlayabileceğiniz bir seçenek varken otelde kalmak istememeniz gayet doğal.

Tatil yapmak için mutlaka yazın gelmesini beklemek istemiyorsanız, her mevsim bunu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer denize girmek konusunda bir ısrarınız yoksa, havuzu tercih edenlerdenseniz, kışın en soğuk günlerinde bile deniz manzaralı bir villada ısıtmalı havuz sayesinde yaz tatili kadar keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ailenizle, arkadaşlarınızla birlikte kışın soğuk ve kasvetli havasından sıyrılmak ve kış günlerini de keyifli hale getirmek için yapacağınız bir tatil, yaz gelene kadar enerji depolamanızı sağlayacaktır.

Çocuklarınızı kış tatilinde karne hediyesi olarak muhteşem manzaralı ve ısıtmalı havuzu olan bir villada ödüllendirebilir, kış düğününden sonraki balayını unutulmaz hale getirebilirsiniz. Birlikte tatil yapacağınız kişi sayısına yeterli yatak odası ve banyosu bulunan kiralık, ısıtmalı havuzlu villalar ile artık tatil için yazı beklemek zorunda değilsiniz. İster üstü açık ister kapalı havuzu olan villalarda bulunan havuz ısıtma sistemi sayesinde dilediğiniz zaman tatil yapabilirsiniz. Akdeniz ve Ege’nin en güzel noktalarında, dağ ve deniz manzarasının birlikte görülebildiği, sıcacık havuzunda yorgunluk atabileceğiniz bir villa arıyorsanız, seçeneklerimiz arasında tercih yapmaya zorlanacaksınız.

Ekonomik, güvenli ve kaliteli kiralık balayı villaları arayanlar için en doğru adres olan şirketimizde sizin için de havuzu ısıtmalı ve lüks bir villa var.